Firma

Makrus

Działalność naszej firmy sięga roku 2001.

Wówczas zaczęliśmy zaopatrywać niewielkie budowy głównie w systemy dociepleń poszerzając ofertę do dnia dzisiejszego. Podjęliśmy współpracę z firmami wykonawczymi, które nadal pozostają z Nami wspólnie przyczyniając się do spełniania potrzeb Naszych klientów.


Firma MAKRUS w swojej działalności koncentruje się na obszarach związanych z budownictwem, wykonawstwem i materiałami budowlanymi renomowanych producentów. Firma posiada odpowiednie zasoby, doświadczenie, kontakty i rozeznanie w branży, a także prowadzi zadania zmierzające do dalszego, ciągłego udoskonalania swoich usług. Działaniem swym obejmujemy całą opolszczyznę, woj. śląskie, dolnośląskie i wielkopolskie jak również całą Polskę poprzez działalność redystrybucyjną. Obecnie w bazie Naszych klientów zarejestrowanych jest kilkaset kontrahentów, a liczba ich stale rośnie.


Do dyspozycji naszych klientów posiadamy samochody: specjalistyczne z dźwigami do rozładunku palet o ładowności 3,5t oraz 23t. Aby zagwarantować ciągłość dostaw dysponujemy wysokim zapasem magazynowym o łącznej powierzchni około 4000m2 oraz halą sprzedaży o powierzchni ponad 400m2.


Rozwijamy się wraz z rozwojem potrzeb Naszych klientów, jeśli rozwiązanie Twojego problemu wymaga od Nas nowego wyzwania z pewnością je podejmiemy.