Oferta pracy w MAKRUSIE

Opis stanowiska doradca techniczny:

  • Doradztwo techniczne

  • Tworzenie ofert m. in. systemy dociepleń, pokrycia dachowe

  • Aktywna obsługa stałych oraz pozyskiwanie nowych firm wykonawczych, jak i inwestorów prywatnych

  • Aktywne prowadzenie działań handlowych na rynku lokalnym

  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Podstawowym wymaganiem jest doświadczenie w branży budowlanej

  • Umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami

  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne

  • Skuteczność w działaniach handlowych

  • Entuzjazm, komunikatywność, sumienność oraz uczciwość

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie, w zależności od osiąganych wyników pracy,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Pracę w dynamicznym zespole,

  • Udział w profesjonalnych szkoleniach.

Dowiedz się więcej pod numerem 506  018 624